Kannuklubi ehk Tartu Karaokeklubi koosneb aktiivsetest lauluhuvilistest noortest ja noorematest pubis "6teist Kannu" karaokedel käivatest vähemalt 18-aastastest Eesti (valdavalt Tartu) elanikest. Esialgu nimega "Pubi "6teist KANNU" Karaoke Fännklubi" sai ametlikult loodud 23. oktoobril 2005. aastal eklubi.ee keskkonda. Asutajateks õhtujuht Allar ja uustulnuk Kristo. Sel ajal oli meie toonases kodupubis möödunud esimene karaokesõprade laine ja asutus vajas aktiviste, kes puhuksid naljaga pooleks öelduna elu taas sisse nii Allarile kui ka pubis toimuvale karaokele. Umbes sama aasta augusti lõpus hakkas karaoke-master Allari töölaua ees pea igal karaokepäeval koos käima kindel seltskond inimesi, täienedes toredate lauljate poolest iga nädalaga.

 

 Tänaseks on Tartu Karaokeklubi hingekirjas mitteametlikult üle 90 rohkem- või vähemaktiivse liikme, kellest igaühel oma lemmiklaulud ja kõigil tõsine soov end tõestada ning kõikjal esinedes näidata. Nii me siis liigume üle Eestimaa karaokepesade, endast oma punaste särkidega meeldejäävaid ning meeleolukaid ülesastumisi tehes märki maha jättes.

 

 2006. aastast alustasime kevadist - hooaja lõpule eelnevat - karaokevõistlust "Kannuvisioon", mis lõppes 2019. aastal.
Alates 2009. aastast ka jõulude-eelne karaoke mõõduvõtmine "No tere talv!" ning 2011. aastast sügisene duettide konkurss! Aastast 2006 korraldab Tartu Karaokeklubi üleriigilist karaokelauljate festivali "KaraokeFest" nime all. Üritustest lähemalt juba ürituste lehelt!

 

 2011/2012 hooajast vahetus pubis "6teist KANNU" karaokeõhtujuht, karaokesid asus Allari mantlipärijana vedama Kristo.

 

 2013. aasta 23. maist on Tartu Karaokeklubi äriregistris registreeritud mittetulundusühinguna! Hetkel on klubis 11 liiget.

Meie põhikirjaga saab tutvuda ning liikmeks astumise avalduse alla laadida viidete alt! Põhikiri on meie tegevuse alustalaks. Tutvu sellega kindlasti enne liitumissoovi avaldamist!

 

 Alates 2018. aasta septembrist tunnustab ja soovitab Tartu Karaokeklubi pubi "Krooks" karaoket, mis alustas järjekindlalt oma arengut avakaraokega 10. novembril 2015. a.  Alates 11. veebruarist 2020. a. toimub teisipäevane karaoke ööklubis "Level".

 

 2019. aasta 30. mail lõpetasime tegevuse pubis "6teist KANNU". Ühtlasi lõppesid ka meie traditsioonilised lauluvõistlused.

 

12. märts 2020. a. – Valitsus kuulutas seoses koroonaviiruse pandeemilise levikuga maailmas ja viiruse tõenäolise Eesti-sisese leviku laienemisega riigis välja eriolukorra. Esmakordselt Eesti karaoke ajaloos ei toimu sel ajal ühtegi karaoket ega muud avalikku üritust! Eriolukord kehtib 1. maini 2020, kui valitsus ei otsusta teisiti.*

*Eriolukorra avalikke siseüritusi piirav nõue muutub kehtetuks 1. juunist 2020. a.

 

Klikke artiklitel
5109192

 

 Copyright info