Kannuklubi ehk Tartu Karaokeklubi koosneb aktiivsetest lauluhuvilistest noortest ja noorematest pubis "6teist Kannu" karaokedel käivatest vähemalt 18-aastastest Eesti (valdavalt Tartu) elanikest. Esialgu nimega "Pubi "6teist Kannu" Karaoke Fännklubi" sai ametlikult loodud 23. oktoobril 2005. aastal eklubi.ee keskkonda. Sel ajal oli meie kodupubis möödunud esimene karaokesõprade laine ja asutus vajas aktiviste, kes puhuksid elu taas sisse nii Dr. Allarile kui ka pubis toimuvale karaokele. Umbes sama aasta augusti lõpus hakkas karaoke-master Allari töölaua ees pea igal karaokepäeval koos käima kindel seltskond inimesi, täienedes toredate lauljate poolest iga nädalaga. 
 Tänaseks on Tartu Karaokeklubi hingekirjas mitteametlikult üle 70 rohkem- või vähemaktiivse liikme, kellest igaühel oma lemmiklaulud ja kõigil tõsine soov end tõestada ning kõikjal esinedes näidata. Nii me siis liigume üle Eestimaa karaokepesade, endast oma punaste särkidega meeldejäävaid ning meeleolukaid ülesastumisi tehes märki maha jättes.
 2006. aastast alustasime kevadist - hooaja lõpule eelnevat - karaokevõistlust "Kannuvisioon", mis lõppes 2019. aastal.
Alates 2009. aastast ka jõulude-eelne karaoke mõõduvõtmine "No tere talv!" ning 2011. aastast sügisene duettide konkurss! Aastast 2006 korraldab Tartu Karaokeklubi üleriigilist karaokelauljate festivali "KaraokeFest" nime all. Üritustest lähemalt juba ürituste lehelt! 
 Alates 2011/2012 hooajast vahetus karaokeõhtujuht, kuid sellest hoolimata toimuvad kõik võistlused ja ka muud klubi tegemised on jätkuvalt aktuaalsed.
 2013. aasta 23. maist on Tartu Karaokeklubi äriregistris registreeritud mittetulundusühinguna!
Meie põhikirjaga saab tutvuda ning liikmeks astumise avalduse alla laadida vasakult viidete alt! Põhikiri on meie tegevuse alustalaks. Tutvu sellega kindlasti enne liitumissoovi avaldamist!
 2019. aasta 30. mail lõpetame tegevuse pubis "6teist KANNU".

 

Saada SMS

Võite saata meile ka liitumispäringuga SMSi.

Skannige vaid juuresolevat QR-koodi!

Kui Teie telefonis ei ole vastavat rakendust,
saate ühe võimalikest alla laadida SIIT.

 

 

 

 Copyright info