Kannuklubi ehk Tartu Karaokeklubi koosneb aktiivsetest lauluhuvilistest noortest ja noorematest pubis "6teist Kannu" karaokedel käivatest vähemalt 18-aastastest Eesti (valdavalt Tartu) elanikest. Esialgu nimega "Pubi "6teist KANNU" Karaoke Fännklubi" sai ametlikult loodud 23. oktoobril 2005. aastal eklubi.ee keskkonda. Sel ajal oli meie kodupubis möödunud esimene karaokesõprade laine ja asutus vajas aktiviste, kes puhuksid elu taas sisse nii Dr. Allarile kui ka pubis toimuvale karaokele. Umbes sama aasta augusti lõpus hakkas karaoke-master Allari töölaua ees pea igal karaokepäeval koos käima kindel seltskond inimesi, täienedes toredate lauljate poolest iga nädalaga. 
 Tänaseks on Tartu Karaokeklubi hingekirjas mitteametlikult üle 90 rohkem- või vähemaktiivse liikme, kellest igaühel oma lemmiklaulud ja kõigil tõsine soov end tõestada ning kõikjal esinedes näidata. Nii me siis liigume üle Eestimaa karaokepesade, endast oma punaste särkidega meeldejäävaid ning meeleolukaid ülesastumisi tehes märki maha jättes.
 2006. aastast alustasime kevadist - hooaja lõpule eelnevat - karaokevõistlust "Kannuvisioon", mis lõppes 2019. aastal.
Alates 2009. aastast ka jõulude-eelne karaoke mõõduvõtmine "No tere talv!" ning 2011. aastast sügisene duettide konkurss! Aastast 2006 korraldab Tartu Karaokeklubi üleriigilist karaokelauljate festivali "KaraokeFest" nime all. Üritustest lähemalt juba ürituste lehelt! 
 2011/2012 hooajast vahetus pubis "6teist KANNU" karaokeõhtujuht, kuid sellest hoolimata toimusid kõik võistlused ja ka muud klubi tegemised edasi.
 2013. aasta 23. maist on Tartu Karaokeklubi äriregistris registreeritud mittetulundusühinguna!
Meie põhikirjaga saab tutvuda ning liikmeks astumise avalduse alla laadida viidete alt! Põhikiri on meie tegevuse alustalaks. Tutvu sellega kindlasti enne liitumissoovi avaldamist!
 2019. aasta 30. mail lõpetasime tegevuse pubis "6teist KANNU".

 

Saada SMS

Võite saata meile ka liitumispäringuga SMSi.

Skannige vaid juuresolevat QR-koodi!

Kui Teie telefonis ei ole vastavat rakendust,
saate ühe võimalikest alla laadida SIIT.

 

 

Klikke artiklitel
4428439

 

 Copyright info