Open mic & karaoke @Roxys

Kategooria
Tartu
Kuupäev
Laupäev, 14 September 2019 22:30
Asukoht
Baar Roxys - Rüütli 12, 51005 Tartu
E-post
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
( English below)
Roxys open mic & karaoke!
Kui soovid samuti oma talenti teistega jagada, siis Roxys on selleks just õige koht. Mõnus atmosfäär, hubane koht ja kaasaelav publik on kindlasti need, mille pärast tasub tulla! Teeme esinemise sinu jaoks nauditavaks ja kui tahad lisaks laulmisele kasutada ka kitarri, süntesaatorit, backtrack`i või muud pilli, siis saame ka sellega hakkama. Backtrack võiks olla mälupulgal, aga cd on ka ok. Kui sul päris oma laulu veel ei ole, siis saad laulda ka karaoket ja kui meie listis sulle sobivat ei leidu, siis tõenäoliselt youtube ikka aitab.
Anna julgelt oma esinemisoovist teada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tule kohale!
*************************************************************************
Prii
https://www.facebook.com/groups/401136820419104
https://www.facebook.com/TartuKaraokeklubi
*************************************************************************
We are up for a search of new talents in Roxys!
If you wish to share your glamour, then Roxys is the place for you! Friendly atmosphere, cozy place and supportive audience are guaranteed. We will make your performance enjoyable for you and let you add guitar, synthesizer or backtrack (should be on a memory stick). If you don´t have your own song yet, than you can choose one from our karaoke list and let yourself free!
It`s your time to shine like a true star!
The sky´s waiting Saturday, the 30 of november @Roxys.
Registration at the bar from 22 PM or See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
The show starts at 23.00 PM
Entrance free
 
 

Kõik kuupäevad

  • Laupäev, 30 November 2019 22:30

Powered by iCagenda

Klikke artiklitel
4420763

 

 Copyright info